میزبانی وب

بسیار قدرتمند و بسیار انعطاف پذیر

در هاست ابری شما می توانید بصورت کاملا رایگان و خودکار یک وب سایت داینامیک برای خود بسازید. همچنین برخلاف یک هاست اشتراکی وب سایت های پر بازدید نیز بسادگی می توانند از خدمات میزبانی ابری استفاده کنند، بدون آنکه درگیر دغدغه های مدیریت سرور شوند. همواره تنها برای آن میزان از سخت افزار که نیاز دارید هزینه می پردازید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های غیر موجه در ابتدای فعالیت وب سایت خود نخواهید داشت.

سرعت در ارتقای سخت افزار

در هاست ابری ابزار های بسیار زیادی برای کنترل بازدهی وب سایت شما در نظر گرفته شده است و با توجه به انعطاف پذیری در تغییرات سخت افزاری در رایانش ابری ایران آنلاین سرور ,مدیر وب سایت در هر زمان به سادگی می تواند بصورت تماما خودکار نسبت به ارتقای سخت افزار و بهره گیری از قدرت بیشتر سخت افزاری اقدام نماید.

چرا خدمات میزبانی کیان سرور ؟

آپتایم %99

کیان سرور در تمام شبانه روز بصورت 24 ساعته در حال پشتیبانی و مانیتور کردن شبکه می باشد , تضمین کیفیت و آپتایم تا 99 درصد می باشد.

پشتیبانی آنلاین

کلیه سرویس های کیان سرور دارای پشتیبانی فنی توسط نیروهای متخصص و مجرب در امور دامنه، هاستینگ، مجازی سازی و... می باشند.

پشتیبان گیری و امنیت

مطمئن باشید، ما در حال تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما هستیم به صورت هفتگی به شیوه ای امن !

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید : 8446 - 9511 021

خدمات امن

ما در کیان سرور از جدیدترین نسل سرور ها و فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده می کنیم در حال حاضر تمامی سرور های ایران آنلاین سرور از برند DELL&HP استفاده می شود و از فایورال های Juniper برای جولوگیری از حملات استفاده میگردد.

TOP